Vážení zákazníci, rád bych Vás upozornil na prodejce elektrických tříkolek na bazoši a podobných portálech. Ve vlastním zájmu si před koupí vždy zjistěte, zda Vám prodejce poskytuje záruku, nárok na reklamaci, záruční i pozáruční servis a dostupnost náhradních dílů. Ověřte si také historii prodejce a to zda obchoduje legálně (je veden v registru a platí DPH).

Zavřít

Originální Japonská Sencha

Sencha je nejoblíbenější japonský zelený čaj s dlouholetou tradicí a originalitou. Je to celolistový čaj, který si můžete vychutnat teplý i studený a tvoří více než polovinu roční sklizně japonského čaje. Čaj vyrobený z malolisté Camellia sinensis (čajové keře) vyniká svou osvěžující chutí. Po utržení začíná zpracování rychlou párou čerstvých čajových lístků, která zabraňuje oxidaci.

.

248,00 Kč
S DPH
Balení: 50g
Počet
Na objednávku

Sencha je nejoblíbenější japonský zelený čaj s dlouholetou tradicí a originalitou. Je to celolistový čaj, který si můžete vychutnat teplý i studený a tvoří více než polovinu roční sklizně japonského čaje. Čaj vyrobený z malolisté Camellia sinensis (čajové keře) vyniká svou osvěžující chutí. Po utržení začíná zpracování rychlou párou čerstvých čajových lístků, která zabraňuje oxidaci a uzamčení zelené barvy a chuti. Listy se pak srolují, tvarují a suší.

Ochutnejte tento čaj a zamilujte se do jeho dlouholeté tradice a famózně osvěžující chuti.

Návod na přípravu

  1. Čaj zalijte vodou o teplotě 70-80 °C v poměru 1 čajová lžička na 1,5-2 dl.
  2. Pro přípravu čaje v konvici přidejte 1 lžičku navíc.
  3. Doba vyluhování je 2-3 minuty (přikrytý šálek), poté přeceďte.
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.