Do 2.5. je e-shop v omezeném provozu z důvodu dovolené. Všechny Vaše objednávky vyřídíme po návratu.

Zavřít

Kakaové máslo rafinované

Kakaové máslo rafinované

Kakaové máslo je tuhý nažloutlý rostlinný tuk, který vzniká lisováním rozdrcených pražených kakaových bobů. Získává se lisováním v hydraulických lisech, kdy vytéká z drceniny a je uchováváno v tuhé podobě. Výlisky se melou na kakaový prášek. Z kakaového másla se vyrábí čokoládové cukrovinky, používá se v kosmetice a farmacii. Má jemnou čokoládovou chuť a vůni.

53,00 Kč
S DPH
Balení: 50g
Počet
Na objednávku

Kakaové máslo rafinované

Kakaové máslo je tuhý nažloutlý rostlinný tuk, který vzniká lisováním rozdrcených pražených kakaových bobů. Získává se lisováním v hydraulických lisech, kdy vytéká z drceniny a je uchováváno v tuhé podobě. Zbylé výlisky se melou na kakaový prášek. Z kakaového másla se vyrábí čokoládové cukrovinky, používá se v kosmetice a farmacii. Má jemnou čokoládovou chuť a vůni.

Kakaové máslo je jedním z nejstabilnějších tuků, protože obsahuje vhodné antioxidanty zabraňující žluknutí a je možno jej uchovávat dva až pět let bez výrazné změny struktury. Navíc díky své jemné struktuře, příjemné vůni a změkčující povaze je vhodnou ingrediencí k výrobě kosmetiky.

Nutriční hodnoty
Množství na
100 g
Kalorie (kcal) 884
Tuky 100 g
Nasycené mastné kyseliny 60 g
Polynenasycené mastné kyseliny 3 g
Mononenasycené mastné kyseliny 33 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 0 mg
Sacharidy 0 g
Vláknina 0 g
Cukr 0 g
Bílkoviny 0 g
Vitamín A 0 IU Vitamín C 0 mg
Vápník 0 mg Železo 0 mg
Vitamín B6 0 mg Vitamín B12 0 µg
Hořčík 0 mg
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.