Sušené mango natural Zobrazit větší

Sušené mango natural

Nový produkt

Sušené mango natural

Ovoce s opojnou vůní a sladkou chutí. Mango je známé svými účinky na zklidnění, uvádí se, že dodává sílu při vyčerpání. Obsahuje vitamíny a minerální látky. Sušené mango je nakrájené na plátky a je trošku tvrdší, proto je možné ho před konzumací namočit ve vodě.Více informací

93 Kč s DPH

  • 100g
  • 500g
  • 5 kg

Přidat na seznam přání

Platba
Platba

Více informací

Sušené mango natural

Ovoce s opojnou vůní a sladkou chutí. V herbáři je mango známé svými účinky na zklidnění, uvádí se, že dodává sílu při vyčerpání. Obsahuje vitamíny a minerální látky. Sušené mango je nakrájené na plátky a je trošku tvrdší, proto je možné ho před konzumací namočit ve vodě.

Sušené ovoce je v kvalitě natural, tzn. bez přídatných látek a bez přidaného cukru.  Není sířeno, ani jinak chemicky ošetřeno. 

Pozn.: mango, mochyně a ananas -  jsou sušeny při nízkých teplotách a jsou v kvalitě raw. Banány jsou sušené při teplotě cca 50-65 stupňů. 

Složení: mango - sušené.

Původ: Ekvádor

Balení:
* 100g
* 500g

Gastro balení:

*karton 9 kg

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Sušené mango natural

Sušené mango natural

Sušené mango natural

Ovoce s opojnou vůní a sladkou chutí. Mango je známé svými účinky na zklidnění, uvádí se, že dodává sílu při vyčerpání. Obsahuje vitamíny a minerální látky. Sušené mango je nakrájené na plátky a je trošku tvrdší, proto je možné ho před konzumací namočit ve vodě.10 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: