Chia semínka BIO Zobrazit větší

Chia semínka BIO

Nový produkt

salvia hispanica, šalvěj hispánská, "čia"

Chia (salvia hispanica - šalvěj hispánská) je starobylá rostlina s drobnými semínky pocházející z Jižní a Střední Ameriky. Chia semínka mají obrovskou nutriční hodnotu a jsou léčivá. Chiu používali již staří Aztékové díky energii, kterou jim chia dodala při bojích a výpravách.Více informací

124,00 Kč s DPH

  • 200g
  • 500g
  • 1 kg

Přidat na seznam přání

Platba
Platba

Více informací

salvia hispanica, šalvěj hispánská, "čia"

Chia (salvia hispanica - šalvěj hispánská) je starobylá rostlina s drobnými semínky pocházející z Jižní a Střední Ameriky. Chia semínka mají obrovskou nutriční hodnotu a jsou léčivá. Chiu používali již staří Aztékové díky energii, kterou jim chia dodala při bojích a výpravách.

Chiu můžete nechat nabobtnat ve sklenici (1 lžička chii - 10 lžiček vody) a uložit do lednice. Podle potřeby si budete "gel" z chia semínek přidávat do Vámi oblíbených jídel :) Tento koktejl v lednici vydrží cca 1 týden.

Složení: Chia semena

Použití: K přímé spotřebě nebo se namáčí do vody (po pár minutách zvětší svůj objem). Přidávají se do pokrmů a nápojů celá nebo drcená.

Původ: Ekvádor

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Chia semínka BIO

Chia semínka BIO

salvia hispanica, šalvěj hispánská, "čia"

Chia (salvia hispanica - šalvěj hispánská) je starobylá rostlina s drobnými semínky pocházející z Jižní a Střední Ameriky. Chia semínka mají obrovskou nutriční hodnotu a jsou léčivá. Chiu používali již staří Aztékové díky energii, kterou jim chia dodala při bojích a výpravách.14 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: