Vážení zákazníci, rád bych Vás upozornil na prodejce elektrických tříkolek na bazoši a podobných portálech. Ve vlastním zájmu si před koupí vždy zjistěte, zda Vám prodejce poskytuje záruku, nárok na reklamaci, záruční i pozáruční servis a dostupnost náhradních dílů. Ověřte si také historii prodejce a to zda obchoduje legálně (je veden v registru a platí DPH).

Zavřít

Naklíčená pohanka BIO

NAKLÍČENÁ POHANKA BIO - loupaná, dehydrovaná

Naklíčená pohanka obsahuje vysoké množství pomalu vstřebatelných sacharidů. Její bílkoviny mají komplexnější složení než obiloviny. Kyselina citrónová, jablečná a šťavelová napomáhá trávení. Pohanka je bohatá na vitaminy skupiny B a minerály (draslík, hořčík, fosfor, železo, atd.). Naklíčená má oříškovou chuť.110,05 Kč
S DPH
Balení: 250g
Počet
Na objednávku

OMEGA MIX BIO - směs mletých semínek: chia 10 %, len hnědý 90 %

Naklíčená loupaná a dehydrovaná pohanka obsahuje vysoké množství pomalu vstřebatelných sacharidů, díky nimž má nízký glykemický index. Její bílkoviny mají mnohem komplexnější složení než obiloviny. Kyselina citrónová, jablečná a šťavelová napomáhá trávení. Pohanka je rovněž bohatá na vitaminy skupiny B a minerály (draslík, hořčík, fosfor, železo, vápník, ad.). Naklíčená pohanka má velmi lahodnou oříškovou chuť, je křupavá a určená k přímé spotřebě bez tepelné úpravy.

  • Plná enzymů a pomalu stravitelných sacharidů
  • Určená k přímé spotřebě
  • Lahodná chuť, křupavá

Způsob použití: Ideálně do zeleninových salátů, cereálních kaší, jogurtu, apod.

Složení: 100% bio naklíčená pohanka

Ø Výživové údaje ve 100 g výrobku:

Energetická hodnota 1445 kJ / 345 kcal
Tuky 2,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g)
Sacharidy 70 g (z toho cukry 2,81 g)
Bílkoviny 11 g
Sůl 2,5 mg
Vláknina 15 g


Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.