Omega mix BIO

Nový produkt

OMEGA MIX BIO - směs mletých semínek: chia 10 %, len hnědý 90 %

Chia semínka a len patří mezi nejbohatší rostlinné zdroje nenasycených mastných kyselin omega 3. Chia a len mají podobné vlastnosti, a v jiných se liší a proto jejich směs (10 % chia, 90 % len) je unikátní kombinací jejich vlastností. Len dodá ligniny, chia energii a výdrž, antioxidanty a vápník.Více informací

98,00 Kč s DPH

  • 250g

Přidat na seznam přání

Platba
Platba

Více informací

OMEGA MIX BIO - směs mletých semínek: chia 10 %, len hnědý 90 %

Chia semínka a len patří mezi nejbohatší rostlinné zdroje nenasycených mastných kyselin omega 3. Chia a len mají řadu podobných vlastností, ale v některých se výrazně liší a proto jejich směs (10 % chia, 90 % len) je unikátní kombinací jejich vlastností. Len dodá ligniny, zatímco chia energii a výdrž, antioxidanty a vápník. Obě semínka (chia ve vyšším množství) obsahují vysoké procento vlákniny.

Způsob použití: ideální jako přísada do domácího chleba, do salátů, do jogurtu, cereálních kaší, smoothies, apod.

Složení: 90 % bio len hnědý mletý, 10 % bio mletá chia semínka

Bohužel od 14. 12. 2012 dle nařízení Evropské komise č. 432/2012 nesmíme uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví – proto Vás prosíme, abyste si dohledali účinek jednotlivých látek na lidské zdraví sami z veřejně dostupných zdrojů, případně si můžete přečíst náš článek zde. Děkujeme za pochopení!

Ø Výživové údaje ve 100 g výrobku:

Energetická hodnota 2134 kJ / 510 kcal
Tuky

41,1 g (z toho nasycené mastné kyseliny 3,9 g)

(z toho nenasycené mastné kyseliny Ω3 22,3 g)

Sacharidy 27,8 g (z toho cukry 1,8 g)
Bílkoviny 18,5 g
Sůl 72 mg
Vláknina 28,2 g


Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Omega mix BIO

Omega mix BIO

OMEGA MIX BIO - směs mletých semínek: chia 10 %, len hnědý 90 %

Chia semínka a len patří mezi nejbohatší rostlinné zdroje nenasycených mastných kyselin omega 3. Chia a len mají podobné vlastnosti, a v jiných se liší a proto jejich směs (10 % chia, 90 % len) je unikátní kombinací jejich vlastností. Len dodá ligniny, chia energii a výdrž, antioxidanty a vápník.11 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: