Vážení zákazníci, rád bych Vás upozornil na prodejce elektrických tříkolek na bazoši a podobných portálech. Ve vlastním zájmu si před koupí vždy zjistěte, zda Vám prodejce poskytuje záruku, nárok na reklamaci, záruční i pozáruční servis a dostupnost náhradních dílů. Ověřte si také historii prodejce a to zda obchoduje legálně (je veden v registru a platí DPH).

Zavřít

mléčné taxi - výdejní vozík mléka pro telata 200l

Mléčné taxi  je považován za ideální řešení pro krmení telat  mlékem nebo práškovým mlékem. Přispívá ke správnému krmení a zdravému vývoji telat

V mléčném taxi se práškové mléko rovnoměrně mísí, zatímco je současně pasterizováno před krmením telat, čímž je chrání před bakteriemi a nemocemi. Také neprodané mléko je pasterizováno a používáno k výživě telat, nahrazujíc náhražky mléka.

Počet

Výhody použití pasterizovaného mléka pro krmení telat jsou četné a přispívají jak ke zdraví mladých zvířat, tak i k úsporám zdrojů pro uživatele.

Surové mléko má mnohem větší koncentrace bílkovin a tuků a je lépe absorbováno tělem ve srovnání s běžnou mléčnou náhražkou. Výsledkem je rychlejší růst a dřívější odstavení zvířete.

S mléčným taxi  můžete použít "neprodejné" mléko, které je pasterováno  a znovu použito pro krmení, snižuje se tak množství mléčné náhrady, což znamená:

    
Snížené náklady na krmení zvířat
    
Rychlá návratnost zařízení pasterizace

Pasterizátor Mléčné taxi  je považován za ideální řešení pro krmení malých telat  mlékem nebo práškovým mlékem. Přispívá ke správnému krmení a zdravému vývoji telat, jakož i k šetření zdrojů pro chovatele hospodářských zvířat.

V mléčném taxi se práškové mléko rovnoměrně mísí, zatímco je současně pasterizováno před krmením telat, čímž je chrání před bakteriemi a nemocemi. Také neprodané mléko je pasterizováno a používáno k výživě telat, nahrazujíc náhražky mléka.Dotyková obrazovka

Všechny funkce taxi lze ovládat prostřednictvím barevné dotykové obrazovky 4.3 "pro snadnější navigaci.

Software

Software taxi zajišťuje plnou kontrolu a automatizaci všech úkonů od pasterizace až po výdej  (kontrola teploty mléka, zadání množství do systému, automatické spuštění / pauza apod.). Je důležité zmínit, že funkce časového programování umožňuje chovatelům dobytka naprogramovat přípravu mléka, kdykoli si to přejí.

Menu a navigace

Navigace je jednoduchá, provádí se v uživatelsky příjemném rozhraní a nabídka je plně aktualizovatelná a dostupná v každém jazyce.

Chytrý design nádrže

    
Výměník tepla na boční stěně a na dně nádrže pro rychlejší zahřátí mléka.
    
Vhodné spádování dna  pro úplné vypuštění mléka.
    
Systém zvedání a držení víka s nerezovými pružinami.

Vynikající tepelná izolace nádrže

Nádoba na mléko vyrobená z nerez oceli (AISI 304) izolovaná polyuretanovou pěnou o vysoké hustotě  pro udržení teploty a úsporu energie.

Ergonomická konstrukce

Rychlo spojky na připojení vody a napájení  jsou navrženy tak, aby zajišťovaly snadné používání, bezpečnost obsluhy a praktické spojení s panelem.

Míchání

Taxi je vybaveno speciálním míchadlem pro míchání čerstvého mléka nebo mixerem se dvěma lopatkami pro rozmíchání prášku. Motor je řízen měničem a má dvě rychlosti míchání 2 rychlosti, pomalejší pro  pasterování  a rychlejší pro prášek.

Nerezové kryty elektrického panelu

Je určen pro ochranu elektrického a elektronického příslušenství a nabízí dlouhou životnost a vysokou odolnost.

Pohyb

Vyvýšená nádrž  s velkými koly pro pohyb po nerovných cestách, vybavená výkonným elektromotorem, napájeným bateriemi (autonomie přesahující 3 hodiny).

Brzda

Na předním kole je umístěna brzda, která zabraňuje sklouznutí, zatímco na zadních kolech je nouzové zastavení pro zpětný pohyb.

Napájecí hadice

Praktická konstrukce výdejní hadice s použitím průtokoměru pro regulaci přesné velikosti dávky.

Těsné víko

Víko poskytuje  hermetické utěsnění nádrže, aby se zabránilo ztrátám mléka při pohybu na nerovném povrchu.

Měření mléka

Natištěná stupnice na vnitřní stěně nádrže pro snadné měření mléka.

   -
Vysoce kvalitní oběhový systém používaný pro cirkulaci vody při vytápění a chlazení.
  
-12 kW elektrický ohřívač.
   -
Solenoidový ventil používaný během chlazení.
   -
Automatický plnící ventil.
   -
Polyfosfátový filtr, který zabraňuje usazování vápníku ve vodním okruhu.
   -
Vodní filtr.
   -
Vizuální alarm.
 

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.