Vážení zákazníci, rád bych Vás upozornil na prodejce elektrických tříkolek na bazoši a podobných portálech. Ve vlastním zájmu si před koupí vždy zjistěte, zda Vám prodejce poskytuje záruku, nárok na reklamaci, záruční i pozáruční servis a dostupnost náhradních dílů. Ověřte si také historii prodejce a to zda obchoduje legálně (je veden v registru a platí DPH).

Zavřít

Máselnice na výrobu másla MILKY FJ 32

Máselnice na výrobu másla MILKY FJ 32 je  máselnice pro menší farmy. Všechny díly, které přijdou do kontaktu se smetanou, jsou zhotoveny z nerezové oceli a velmi snadno se proto udržují. Určeno pro  8 až 12 litrů smetany.

Nastavitelná rychlost stloukání

82 000,00 Kč
S DPH
Počet
do 14 dnů

Máselnice na výrobu másla MILKY FJ 32 je máselnice určená pro menší farmy.. Všechny díly, které přijdou do kontaktu se smetanou, jsou zhotoveny z potravinářské nerezové oceli a velmi snadno se proto udržují. Pokud chcete dosáhnout optimální kvality másla, naplňte mísu o objemu 32 litrů pouze 8 až 12 litry smetany. Pomocí velkého průhledného víka můžete stále sledovat výrobní proces. Rychlost stloukání je možné nastavit od 70 do 140 otáček za minutu.

Motor je řízen frekvenčním měničem.Po ukončení výroby másla lze pomocí výpustného kohoutu snadno vypustit podmáslí, hřídel máselnice je možné při mytí vyjmout.

Příkon 270/360 Watt, 230 V.

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.