Vážení zákazníci, rád bych Vás upozornil na prodejce elektrických tříkolek na bazoši a podobných portálech. Ve vlastním zájmu si před koupí vždy zjistěte, zda Vám prodejce poskytuje záruku, nárok na reklamaci, záruční i pozáruční servis a dostupnost náhradních dílů. Ověřte si také historii prodejce a to zda obchoduje legálně (je veden v registru a platí DPH).

Zavřít

Dětská elektrická čtyřkolka Corral T-Rex

Corral T-Rex

Jednomístné dětské elektrické vozítko italské firmy Peg Perego. Elektrická čtyřkolka je určena dětem od 3 do 8 let.  Corral T-Rex zvládne hrbolaté zpevněné i nezpevněné povrchy, nerovný terén s max. stoupáním 10%.  Po sešlápnutí akcelerátoru autíčko jede, po uvolnění zabrzdí. Dětská elektrická vozítka Peg-Pérego jsou dodávána včetně nabíječky a baterie.

6 250,00 Kč
S DPH
Barevné provedení: oranžová
Počet
Dodání do 14 dní

Corral T-Rex

Jednomístné dětské elektrické vozítko italské firmy Peg Perego. Elektrická čtyřkolka je určena dětem od 3 do 8 let. Dostatečný výkon motorů a baterie postačuje na dobu jízdy min. 30 minut a rychlost 3.2 km/h a 6.5 km/h vpřed a 3.2 km/h vzad. Corral T-Rex zvládne hrbolaté zpevněné i nezpevněné povrchy, nerovný terén s max. stoupáním 10%. Rychlosti vpřed a vzad se ovládají řadící pákou. Akcelerátor a brzda jsou v jednom pedálu – po sešlápnutí akcelerátoru autíčko jede, po uvolnění zabrzdí. Dětská elektrická vozítka Peg-Pérego jsou dodávána včetně nabíječky a baterie.

Dostupné barvy: oranžová a růžová

Základní vlastnosti

vhodné pro věk 3-8 let
počet míst 1
baterie 12V 8Ah
minimální doba jízdy 33 min
motor 2x 165W
rychlostní stupně 2 + zpátečka
rychlost km/h 3,4 (1), 6,7 (2), 3,4 (R)
hmotnost 14,7 kg
maximální zatížení 40 kg
maximální stoupání 10%
vhodný povrch pevný i nezpevněný (tráva)
rozměry (d x v x š) 99,5 x 63,5 x 64,5 cm

Vybavení

  • baterie a nabíječka jsou součástí dodávky
  • akcelerátor i brzda v jednom pedálu
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.