Vážení zákazníci, rád bych Vás upozornil na prodejce elektrických tříkolek na bazoši a podobných portálech. Ve vlastním zájmu si před koupí vždy zjistěte, zda Vám prodejce poskytuje záruku, nárok na reklamaci, záruční i pozáruční servis a dostupnost náhradních dílů. Ověřte si také historii prodejce a to zda obchoduje legálně (je veden v registru a platí DPH).

Zavřít

John Deere Ground Force 2017 s vlekem

John Deere Ground Force 2017 s vlekem

Jednomístné dětské elektrické vozítko italské firmy Peg-Pérego. Elektrický traktor s vlekem je určen dětem od 3 do 8 let.Jon Deere Ground Force zvládne terén s max. stoupáním 10%.  Dětská elektrická vozítka Peg-Pérego jsou dodávána včetně nabíječky a baterie.

9 180,00 Kč
S DPH
Počet
Dodání do 14 dní

John Deere Ground Force 2017 s vlekem

Jednomístné dětské elektrické vozítko italské firmy Peg-Pérego. Elektrický traktor s vlekem je určen dětem od 3 do 8 let.Oproti staršímu modelu má silnější převodovky. Dostatečný výkon motorů a baterie postačuje na dobu jízdy min. 30 minut a rychlost 3.5 km/h a 7.3 km/h vpřed a 3.2 km/h vzad. Jon Deere Ground Force zvládne hrbolaté zpevněné i nezpevněné povrchy, nerovný terén s max. stoupáním 10%. Dětské autíčko má nastavitelné sedadlo. Rychlosti vpřed a vzad se ovládají řadící pákou, akcelerátor a brzda jsou v jednom pedálu – po sešlápnutí akcelerátoru autíčko jede, po uvolnění zabrzdí. Dětská elektrická vozítka Peg-Pérego jsou dodávána včetně nabíječky a baterie.

Základní vlastnosti

vhodné pro věk 3-8 let
počet míst 1
baterie 12V 8Ah
minimální doba jízdy 40 min
motor 2x 165W
rychlostní stupně 2 + zpátečka
rychlost km/h 3,5 (1), 7,3 (2), 3,2 (R)
hmotnost 19 kg
maximální zatížení 50 kg
maximální stoupání 10%
vhodný povrch pevný i nezpevněný (tráva)
rozměry (d x v x š) 158 x 64,5 x 62,5 cm

Vybavení

  • polohovatelné sedadlo
  • baterie a nabíječka jsou součástí dodávky
  • akcelerátor i brzda v jednom pedálu
  • dodáváno včetně valníku
  • licence John Deere, vzhled skutečného traktoru JD
  • FM rádio, 2 AA baterie nejsou součástí dodávky
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.