Doprava a platba

Doprava

Nabízíme zaslání objednaného zboží přepravní službou PPL, Českou poštou a službou uloženka.

Nově máte v našem eshopu možnost nechat si doručovat zboží přímo domů službou uloženka doručení na adresu, doručení funguje stejně jako u České pošty nebo PPL

Při využití této služby tak již nemusíte chodit na pobočku uloženka a zboží bude doručeno až k Vám.

Zásilky jsou baleny v obalech odpovídající velikosti, které zboží poskytují maximální ochranu při přepravě.

Zásilky jsou během přepravy pojištěny proti poškození - pokud zjistíte při doručení poškození obalu nebo zásilky, postupujte prosím podle inásledujícího postupu, v jiném případě nevbude reklamace uznána:

řidič přijíždí k příjemci a ten by měl zkontrolovat obal zásilky. V případě poškozeného obalu zásilku buď odmítne, nebo převezme a po řidiči chce, aby si zaznamenal PŘEVZATO S VÝHRADOU. Řidič nesmí a nemůže posuzovat a řešit škodu na místě s příjemcem a to ani sepisovat reklamační protokol ani umožnit příjemci kontrolu obsahu . Příjemce má tři prac. dny na tuto kontrolu obsahu. V případě poškození se ozývá odesilateli a ten hned o škodě informuje PPL. Pozor doba tří pracovních dní se brána jako doba od převzetí příjemcem až do nahlášení PPL, tedy pokud příjemce odesilatele informuje třetí pracovní den, tak ten musí tuto informaci ještě týž den předat PPL. Příjemci se ozve reklamační oddělení, které sepíše zápis o škodě a zajistí vyzvednutí poškozeného zboží. Příjemce si u sebe musí nechat poškozené zboží, obal a výstelku balíku pro sepsání reklamace následně si PPL sama poškozené zboží vyzvedne. V případě přeprav přes paletové produkty je nutné od příjemce foto poškozeného zboží a pokud možno veškeré balení a použitých výstražných nálepek."

 Zbytek reklamace již pořeší náš eshop l s přepravcem  a o výsledku reklamačního řízení Vás bude informovat. 

Platba

K platbám používáme prověřené, bezpečné a pohodlné způsoby placení za objednané zboží. Bezpečnosti plateb věnujeme zvýšenou pozornost.

V současnosti přijímáme platby těmito způsoby:

  • v hotovosti -  na pobočce
  • převodem na účet
  • na dobírku
  • platba na splátky u společnosti Cofidis (výběr z několika dostupných splátkových programů) a Zonky

U nákupu dražšího zboží (nad 40 000) je možný nákup na splátky (formou leasingu) pro podnikatele i fyzické osoby nepodnikající nebo prostřednictvím úvěrové společnosti.

Pokud bude zájem z Vaší strany přidáme dlaší způsoby platby a rádi si necháme poradit, který způsob placení by Vám nejvíce vyhovoval.