Do 2.5. je e-shop v omezeném provozu z důvodu dovolené. Všechny Vaše objednávky vyřídíme po návratu.

Zavřít

horizontální tank na mléko 12000l

Uzavřený horizontální chladicí tank na mléko o jmenovitém objemu 12000l.

Horizontální  chladicí tanky na mléko jsou vhodné pro střední a velké farmy a mlékárny. Tyto tanky jsou vybaveny čistícími průlezy a automatickým mycím systémem pro mytí a sanitaci po každém vyprázdnění.

důje: 4
Počet fází elektrického připojení: 1 fázové
Počet

Uzavřený horizontální chladicí tank na mléko o jmenovitém objemu 12000l.

Horizontální  chladicí tanky na mléko jsou vhodné pro střední a velké farmy a mlékárny. Tyto tanky jsou vybaveny čistícími průlezy a automatickým mycím systémem pro mytí a sanitaci po každém vyprázdnění.

Horizontální tanky jsou dostupné v 16 velikostech, s kruhovým průřezem od 1000 do 14000 litrů a eliptické  s objemy od 10 000 do 20 000 litrů. Všechny tanky mají stejnou konstrukci, která zajišťuje míchání mléka i při nízké hladině mléka a zabraňuje tak zamrzání obsahu.

Tanky do objemu 5000 litrů mají chladicí jendotku instalovanou do tanku, u větších objemů je chladicí jednotka umístěna mimo tank.

Tanky jsou kompletně vyrobeny z nerezové oceli AISI 304 a jsou optimálně zaizolovány polyuretanovou pěnou, která zajištěje vysokou úspornost provozu, několikaminutový provoz chladicího agregátu je dostatčný pro udržení teploty předchlazeného mléka.

Nerezové filtry s vyrovnáním tlaku zabraňují zadržování vzduchu uvnitř tanku při plnění a usnadňují vypouštění mléka. Počet těchtoi filtrů závisí na velikosti tanku, pro největší objemy jsou použity 3 filtry.

Objem mléka je měřen nerezovou měrkou s převodní tabulkou na litry.

Míchání mléka zaručují silné motory nastavené na 21-25 otáček za minutu. Motory jsou umístěny na vyvýšené základně  pro snadné čištění. Tanky od 8000 do 20 000 litrůmají dva nebo tři motory pro lepší promíchání obsahu tanku.

Čisticí otvory dokonale těsní a por lepší manipulaci nejsou osazeny přírubou. Průměr otvoru je 400 mm do objemu 3000 litrů a 500mm nad 4000 litrů. Čistící otvor je plně otočný a díky chytrému designu může být zajištěn v otevřené pozici.

Všechny modely nad 1500 litrů jsou osazeny nerezovými žebříky s protiskluzovými stupni pro kontrolu obsahu mléka skrz čistící otvor tanku.

Horizontální tanky mají  1 nebo  2 vstupy na mléko o průměru  76mm. Vstupy jsou chráněny  nerezovou zátkou. 

Modely do 6000 litrů jsou osazeny motýlkovým nerezovým kohoutem DN50 nebo SMS51, pro větší modely je použit kohout DN8 nebo SMS76. Výpustní armaturu je možné osadit  podle přání zákazníka nebo doplnit vhodnou redukcí.

Teplotní čidlo je umístěno tak, aby bylo možné jej jednoduše vyměnit v případě poruchy.

Horizontální tanky stojí na 4 až 12  podpěrných nerezových nohách podle velikosti tanku, všechny jsou stavitelné pro správné vyrovnání na nerovných površích.

Tanky mohou být volitelně osazeny samočistícím ventilem ve spojení s mycím automatem.  self-cleaning valve can optionally be installed to assist the use of the tanks' washing system.

Pro přsněnjší odečet objemu mléka je možné volitelně použít přesný elektronický měřicí systém. Ovládací panel obsahuje velký snadno čitelný displej se zobrazením množství mléka uvnitř tanku v kilogramech  nebo litrech.

Horizontální tanky je možné doplnit systémem pro využití odpadního tepla k ohřevu teplé vody bez potřeby další energie a deskovými výměníky pro předchlazení nadojeného mléka před vstupem tanku, čímž dojde k výraznému (až 50%) snížení spotřeby energie na chlazení.

Rozměry a technická specifikace:

Typ tanku Počet nožek Α B C H F L H2 H3
MPP 12000 8 200 1160 1300 3166 2230 3880 2361 2611

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.