Vážení zákazníci, rád bych Vás upozornil na prodejce elektrických tříkolek na bazoši a podobných portálech. Ve vlastním zájmu si před koupí vždy zjistěte, zda Vám prodejce poskytuje záruku, nárok na reklamaci, záruční i pozáruční servis a dostupnost náhradních dílů. Ověřte si také historii prodejce a to zda obchoduje legálně (je veden v registru a platí DPH).

Zavřít
  • Sleva!

Kmín z Jesenických hor

Kmín z Jesenických hor
20,00 Kč
S DPH
Balení: 100g
hrubost soli: celý
Počet
Na objednávku

Kmín z Jesenických hor

O tom, že kmín je léčivý se přesvědčili už v dávné době kamenné či ve starém Egyptě, kdy se kmín používal nejen jako koření do jídla, ale i jako samotný lék. V dnešní době se používá zejména v evropské ale i v asijské kuchyni, oblíbili si ho i na Blízkém východě. Kmín je jedním z nejstarších koření světa, chuťově výjimečné, nenahraditelné a zdravotně prospěšné koření. Pro nás je to docela obyčejné koření, ale naši předkové kmínu přikládali mnohem větší význam a kromě zdravotních přínosů, byla pro ně v dávných dobách i prostředkem ochrany před zlými duchy.Kmín byl používán již v době kamenné. V antickém Řecku a Římě si ho vysoce cenili a používali jej už také k léčebným účelům. Má vynikající větropudné účinky, podněcuje činnost střev a žaludku, čímž uvolňuje zastavené trávení. Kmínová silice napomáhá vylučování žaludečních šťáv, uvolňuje žaludeční křeče, omezuje hnilobné a kvasné procesy v trávicím traktu. Působí silně dezinfekčně, vyhání střevní parazity. Je to mírný prostředek vhodný i pro malé děti, zvlášť proti kašli a kolikám.

Ženám pomáhá při menstruačních bolestech a chudokrevnosti.

Šálek kmínového čaje dvakrát denně je prospěšný pro kojící maminky. Výrazně zvyšuje a zlepšuje tvorbu a kvalitu mateřského mléka a zároveň dítěti pomáhá proti nadýmání.Balení: 100g, uzavíratelný sáček
Místo původu: Jeseníky
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.