Nové produkty

Naše prodejny

Naše prodejny

Ekofarma Šťastná koza Velké Albrechtice č.p. 95 742 91 Velké Albrechtice

Zemědělská a komunální technika

V této kategorii najdete zemědělské a komunální stroje a připojitelné  příslušenství k traktorům, malotraktorům i pracovním čtyřkolkám.

Zemědělská a komunální technika V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Mulčovače

  Mulčovač slouží k   nepravidelné údržbě travnatých ploch,  případně k likvidaci nedopasků po zvířetech na pastvě. Význam mulčovačů spočívá v tom, že vysokou trávu useknou a rozsekají na malé kousíčky – drť – a tuto hmotu zapracují zpět do trávníku. Díky tomu stačí travnatou plochu sekat třikrát až čtyřikrát ročně.

  Co mulčujeme

  Mulčovat můžeme v podstatě veškeré udržované travní plochy, přerostlou trávu, plevel, nálety a ostatní biologický odpad (likvidace bramborových natí, chmelového odpadu atd.), sady, plochy kolem silnic, příkopy. Mulčovače jsou vhodné i pro komunální služby.

  Obliba

  Jak je již výše uvedeno, mulčování je ekologická likvidace trávy a plevelů. A ekologie v současné moderní době stále více vstupuje do běžného života a bude nás a naše životy ovlivňovat stále hlouběji. Pálení tohoto odpadu je přísně zakázáno a odvoz do skládek zabírá spoustu času a stojí peníze. Při mulčovaní neudržovaných ploch, kde roste plevel, nálety a podobný odpad, dochází při pravidelném a správném systému mulčování již během krátké doby k rekultivaci pozemku. Mulčovač je zkonstruován tak, že pokud máte na pozemku drobné nerovnosti, tyto nerovnosti vyrovnává. Drobné kousky mulčované trávy, které necháte ležet na pozemku, zetlí a působí jako hnojivo pro obnovení nebo zlepšení kvality porostu a drží vláhu po určitou dobu. Na pravidelně udržované travní plochy je hezký pohled a jsou součástí krajinotvorby.

 • Sekačky

  Sekačky slouží k údržbě pozemků a přípravě sena. V nabdce najdete sekačky poháněné traktorm i s vlastním motorem

 • mini rypadla a bagry

  Rypadla a bagry najdou uplatnění zejména při výkopových pracech a hloubení všeho druhu.  Některé modely mají k dispozici i sbíjecí hlavu nebo najdou upatnění při vrtání děr pro kůly.

 • Komunální vozidla

  vozidla pro využití v komunálních službách

 • Diskové brány

  Pokud se chystáte pěstovat rostliny, musíte půdu nejprve vhodně upravit. K tomu vám můžou posloužit disky s tříbodovým závěsem. Určitě vás zaujme jejich šíře pracovního záběru, která potěší nejednoho drobného i většího zemědělce. Pokud si navíc lámete hlavu nad tím, zda půjdou disky připojit k vašemu traktoru, můžeme vás uklidnit. Disky jsou totiž kompatibilní se všemi typy traktorů s tříbodovým závěsem.